PRODUCTENvap airflex isolatiefoliealubule airflex isolatiefolie tabel
global airflex isolatiefolie tabel
expert50 airflex isolatiefolie tabelexpert70 airflex isolatiefolie tabelperfo mono airflex isolatiefolie tabelperfo-duo airflex isolatiefolie tabelpermovap15 airflex isolatiefolie tabelpermovap37 airflex isolatiefolie tabel
Airflex® type:VapAlubuleGlobalExpert50Expert70Perfo MonoPerfo DuoPermovap15Permovap37
Thermische Weerstand
Dampdicht / DampopenDampdichtDampdichtDampdichtDampdichtDampdichtDampopenDampopenDampopenDampopen
ISO 6946*1,14 m2.K/W0,74 m2.K/W1,48 m2.K/W2,64 m2.K/W3,17 m2.K/W0,57 m2.K/W1,14 m2.K/W1,58 m2
ISO 9869 / Rti**Rti 3,0Rti 2,53,8 m2.K/W5,8 m2.K/W6,3 m2.K/WRti 2,5Rti 3,0Rti 4,0Rti 5,0
Max. +/- Rc / Rd waarde per toepassing
Dak buitenzijde0,51,01,52,0
Dak binnen/zolder0,30,61,52,53,3
Dak incl. riet1,52,03,04,04,8
Wand buitenzijde0,61,31,72,2
Spouw1,01,92,83,60,61,31,72,2
Wand binnenzijde0,41,01,92,83,6
Onder vloerverw.0,20,4
Kruipruimte1,53,23,94,81,02,12,53,0
Algemene product eigenschappen
Aantal lagen12513172379
PlakstrookJAJAJAJANEEJAJAJAJA
Dikte1 mm5 mm10 mm50 mm70 mm2 mm3 mm15 mm37 mm
Rolbreedte1,45 m1,20 m1,20 m1,50 m1,50 m1,50 m1,50 m1,50 m1,50 m
Rollengte27 m25 m12,5 m10 m6,7 m50 m50 m20 m10 m
M2 / rol40 m230 m215 m215 m210 m275 m275 m230 m215 m2
Call Now Button